КЛІНІЧНА БАЗА КАФЕДР ХМУ, ХМАПО

КЛІНІЧНА БАЗА КАФЕДР ХМУ, ХМАПО

Колектив КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 7”  ХМР має багаторічний досвід плідної співпраці з науковцями профільних кафедр провідних харківських вишів – Харківського національного медичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Більшість практикуючих лікарів нашого медичного закладу – випускники ХНМУ різних років, багато з них підтримують постійний зв’язок з alma mater.

Кожен лікар  постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень, керуючись державними стандартами безперервної післядипломної освіти, систематично проходить навчання  на тематичних курсах ХМАПО та ХНМУ.

 У колективі працюють лікарі, які успішно поєднують лікарську практику з науковою діяльністю. Досвідченими авторитетними фахівцями представлені кафедри Харківського національного меличного університету:

 

  • УДОВИЧЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я ХНМУ, лікар вищої кваліфікаційної категорії за фахом «організація і управління охороною здоров’я» та «терапевтична стоматологія»;
  • ХЛИСТУН НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА, кандидат медичних наук, лікар-стоматолог-терапевт другої кваліфікаційної категорії (кафедра стоматології факультету післядипломної освіти ХНМУ);
  • ТОКАР АЛІМА АБДУЛКАДЕРІВНА, асистент кафедри терапевтичної стоматології ХНМУ, лікар-стоматолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії;
  • ЯРИНА ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ, асистент кафедри ортопедичної стоматології ХНМУ, лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії;

На профільних кафедрах Харківської академії післядипломної освіти працюють за сумісництвом лікарі стоматполіклініки:

  • СПІРІДОНОВА КСЕНІЯ ЮРІЇВНА, кандидат медичних наук, доцент кафедри організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування ХМАПО, лікар-стоматолог дитячий;

  

Усі ці фактори стали підґрунтям для визнання КНП “МСП № 7” ХМР як клінічної бази кафедр ХНУ та ХМАПО. Співдружність закріплена відповідними договорами з поважними медичними інституціями, у відповідності до яких, сторони взяли на себе взаємні зобов’язання по спільній організації, удосконаленню та забезпеченню медичної допомоги населенню, яке обслуговується у поліклініці.

Важливий і ефективний процес співробітництва КНП “МСП №7” ХМР з кафедрами вишів був ініційований кандидатом наук з державного управління, доцентом кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я ХНМУ, лікарем вищої кваліфікаційної категорії за фахом «організація і управління охороною здоров’я» та «терапевтична стоматологія»  Наталією Миколаївною Удовиченко.   
         Поєднуючи  багаторічну лікарську практику з науковою діяльністю, Наталія Миколаївна  займається актуальними проблемами стоматології , питаннями формування та реалізації регіональної політики у галузі охорони здоров’я. За період з 1996 року по теперішній час опублікувала 65 наукових праць та 20 навчально-методичних робіт.

Основні акценти у співпраці зроблені на ефективне використання матеріальних, кадрових, фінансових ресурсів та наукового потенціалу медустанови та вузів, а головна мета співпраці спрямована на забезпечення сучасного рівня лікувально-діагностичного процесу, а відтак – поліпшення здоров’я мешканців харківського регіону.

Складові співробітництва стоматологічної поліклініки та кафедр ХНМУ і ХМАПО це:

  • участь в забезпеченні та організації проведення учбово-педагогічного процесу в клініці, підвищенні кваліфікації та перепідготовці медичних кадрів;
  • розробка нових ефективних методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих;
  • проведення учбової та науково-дослідницької роботи, проведення спільних досліджень, розробок;
  • впровадження у лікувальну практику нових методів діагностики та лікування, розроблених на кафедрах вузів-партнерів, аналіз їх ефективності;
  • організація консультативної допомоги науковців (досвідчених асистентів та наукових співробітників) працюючим лікарям відділень, проведення ними лікувально-діагностичної роботи тощо.

Наукові напрацювання наших колег доступні для медичної громадськості. Їх участь у престижних фахових форумах, наукових конференціях, виступи на сторінках спеціалізованих друкованих видань є свідченням професійності та авторитету. Детальніше про наукові публікації лікарів КНП “МСП №7” ХМР  читайте тут.

З плином часу співробітництво практикуючих медичних працівників стоматологічної поліклініки №7 та науковців набуває нового змісту, відповідаючи  актуальним завданням сучасної стоматологічної науки та практики.

 

 

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: [email protected]
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95