СТОМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1

Стоматологічне відділення №1 є найбільшим структурним підрозділом КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 7” ХМР: лікарський прийом тут ведуть більше 29 лікарів, з них 22 терапевтів та 7 хірургів, у штаті відділення 4 медичних сестер.

Сучасне обладнання, ефективні методики лікування, поєднання традиційних підходів з інноваційними досягненнями стоматології, досвідчені лікарі – все це до послуг пацієнтів, які звертаються до відділення за наданням стоматологічної допомоги.

Лікарі стоматологічного відділення № 1 надають пацієнтам різнопланову стоматологічну допомогу терапевтичного та хірургічного профілю.

Терапевтичне лікування має широке спрямування:

  • некаріозні ураження;
  • карієс зубів;
  • ускладнення карієсу: пульпіт, періодонтит;
  • хвороби слизової оболонки порожнини рота;
  • хвороби пародонта.

Хірургічне лікування, а саме: оперативне втручанням на м’яких та твердих тканинах порожнини рота:

  • видалення зубів будь-якої складності;
  • зубозберігаючі операції (гемісекція, цитотомія, резекція кореня або його верхівки, дістопія, ретенція тощо).

Хірургічні втручання проводяться з використанням ефективного знеболювання, що забезпечує їх атравматичність.

Лікарі відділення мають високу кваліфікацію, опановують сучасні методи обстеження і лікування,  регулярно  атестуються за підсумками навчання на тематичних курсах та курсах підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського національного медичного університету за обраною спеціальністю. Вони є учасниками численних наукових конференцій, семінарів, практичних занять, майстер-класів різного тематичного спрямування.

У колективі відділення успішно працюють лікарі з багаторічним стажем роботи, які користуються авторитетом і повагою серед колег і пацієнтів. У їх числі – Кузьменко В.В., Шкодін І.В., Водолажська Я.О., Галицька Л.В., Церковна О.Л., Реміз Л.І., Дончак Л.М., Андрієнко Л.О., Луханіна О.В., Биргазова І.А., Кувіка Т.П.

Накопичений досвід, свої професійні напрацювання вони передають молодим лікарям, які поповнюють  дружну команду стоматологів. Зважаючи, що стоматполіклініка №7 є  базою інтернатури по всіх профілях стоматології та базою практики студентів та лікарів-інтернів Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського медичного коледжу, кращі фахівці ведуть їх практику.

Профілактика стоматологічних захворювань харків’ян постійно знаходиться у полі зору медиків, які приділяють суттєву увагу санітарно-просвітницькій роботі.

Медпрацівники відділення приймають активну участь у донорстві крові. Всі лікарі є членами авторитетної громадської організації – Асоціації стоматологів України.

Дізнатися більше про лікарів відділення

Саме фахівцям стоматологічного відділення №1 було надано право реалізувати важливий соціальний проект, започаткований Харківською міської радою, що проводиться у колективі нашого медзакладу. Йдеться про впровадження методів дентальної імпланталогії у лікувальний процес у комунальних стоматполіклініках м. Харкова і Харківської області. Ці сучасні технології з застосуванням вартісних імплантів стали доступними людям похилого віку з числа пільгових категорій. Складний і довготривалий процес лікування пацієнтів був для лікарів відділення своєрідним екзаменом на професіоналізм, який вони, за оцінкою керівництва та самих пацієнтів, склали на відмінно.

Стоматологічне відділення № 1 розташоване на II поверсі стоматполіклініки № 7.

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: [email protected]
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95