ОРТОПЕДИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Ортопедичне відділення КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 7” ХМР є одним з затребуваних пацієнтами структурних підрозділів медичного закладу. До його складу входить 4 кабінети, де ведуть прийом 15  високопрофесійних лікарів-стоматологів-ортопедів, усі вони мають відповідну кваліфікаційну категорію (другу, першу та вищу).

У відділенні працює зуботехнічна лабораторія по виготовленню зйомних та незйомних протезів. Штат лабораторії укомплектовано дев’ятьма зубними техніками (це досвідчені фахівці першої та вищої кваліфікаційної категорії, які регулярно проходять навчання на фахових курсах).

Завідувач ортопедичним відділенням – Ярина Ігор Миколайович, лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії, лікар-стоматолог-хірург вищої кваліфікаційної категорії; очолює колектив впродовж багатьох років, лікарський стаж нараховує 24 років. Має другу вищу освіту: закінчив Харківський національний медичний університет (кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я) за спеціальністю адміністративний менеджмент за кваліфікацією магістр.

У ортопедичному відділенні поліклініки надаються послуги з протезування, а саме:

  • зйомне протезування зубів (часткові зйомці протези, повні протези);
  • незломне протезування зубів (одиночні коронки, групи коронок, зв’язаних між собою, вкладки, вініри);
  • мостовині протези;
  • бюгельні протези.

Зубне протезування є важливим профілактичним засобом, що попереджує виникнення і розвиток патологічних процесів, пов’язаних з втратою зубів, тож зусилля лікарів-стоматологів-ортопедів спрямовані на відновлення  у пацієнтів функції жувального апарату, мови та їх зовнішнього вигляду, а відтак – запобіганню появи симптомів функціональної патології шляхом застосування сучасних видів протезів.

В процесі протезування у стоматполіклініці використовуються такі матеріали:

  • нержавіюча сталь;
  • кобальто-хромовий сплав з багатошаровим покриттям (під колір золота);
  • комбінація металу з пластмасою;
  • пластмаса “Сінма”, “Сінма-М”;
  • металокераміка;
  • кераміка

З 2011 року лікарі ортопедичного відділення приймають участь у соціальному проекті, що започаткований Харківською міської радою і проводиться у стоматполіклініці №7 («Впровадження методів дентальної імпланталогії у лікувальний процес у комунальних стоматполіклініках м. Харкова і Харківської області»).  Після проведеної імплантації вони надають безоплатну послугу протезування для пільгового контингенту населення.

Лікарі відділення мають високу кваліфікацію, опановують сучасні методи лікування,  регулярно  атестуються за підсумками навчання на тематичних курсах та курсах підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського національного медичного університету за обраною спеціальністю. Вони постійно вдосконалюють професійну майстерність, систематично відвідуючи наукові конференції, семінари, практичні заняттяь, майстер-класи  фахового спрямування.

Лікар-стоматолог-ортопед Федотова О.Л. займається науково-педагогічною діяльністю: з 2015 року – асистент кафедри ортопедичної стоматології Харківського національного медичного університету (з 2016 року викладає англійською мовою). Має один Патент України на корисну модель, один Патент України на винахід, 18 науково-методичних праць, чотири з яких опубліковані у зарубіжних наукових виданнях.

Медпрацівники відділення приймають активну участь у донорстві крові. Всі лікарі є членами авторитетної громадської організації – Асоціації ортопедів України.

Дізнатися більше про лікарів відділення

Стоматологічне відділення № 1 розташоване на III поверсі стоматполіклініки № 7. Контактний телефон: 725-09-96

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: [email protected]
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95