МІСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ З ДЕННИМ СТАЦІОНАРОМ

У 1989 році  при стоматполіклініці №7 був заснований міський центр дитячої анестезіології в стоматології, що є унікальним серед комунальних медичних закладів України. Головне завдання, що реалізується спеціалістами Центру, –  надання  стоматологічної допомоги  дітям під загальним знеболюванням.

Досконалі  методики та сучасне стоматологічне обладнання, комфортні затишно облаштовані приміщення,  – все це до послуг маленьких пацієнтів. Сюди звертаються батьки з дітьми зі всіх районів Харкова, Харківської області, а також з сусідніх регіонів України.

Впродовж року фахівці центру надають медичну допомогу майже п’ятистам маленьких пацієнтів. Серед них чимало  дітей-інвалідів з важкими патологіями: ДЦП, порушення діяльності нервової системи, іншими серйозними захворюваннями.

Центр очолює досвідчений лікар-стоматолог-хірург вищої кваліфікаційної категорії Сергій Вікторович Курочка, який має більш ніж 20-річний стаж роботи і є признаним авторитетом у професійних колах, з 2017 по 2020 рік- головний лікар стоматполіклініки №7.  Його колеги також є високопрофесійними фахівцями:

  • завідувач дитячим стоматологічним відділенням, лікар-стоматолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії Яна Іванівна Кульчицька-Чижик;
  • лікар-стоматолог дитячий, кандидат медичних наук Спірідонова Ксенія Юріївна;
  • лікар-стоматолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії Токар Аліма Абдулкадерівна;
  • лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Церковна Олена Леонідівна;
  • лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії Вячеслав Васильович Онищенко;
  • лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії Наталія Анатоліївна Сафонова.

 

Дізнатися більше про лікарів Центру

Плани лікування пацієнтів в умовах загального знеболювання приймаються з урахуванням результатів комп’ютерної 3D-томографії та інших обстежень, які можна провести в нашій поліклініці. Це скорочує час перебування дитини під знеболюванням та у разі необхідності дає змогу визначитися з ортодонтичними маніпуляціями.

Для багатьох важкохворих дітей  седаційний метод лікування, який практикується у міському центрі дитячої анестезіології в стоматології, є справжньою панацеєю, позбавляючи їх від додаткових страждань та болю. Тож книга відгуків та пропозицій, що ведеться тут багато років, переповнена вдячними відгуками батьків, а дехто з малечі залишає лікарям на згадку свої малюнки.

«Щиро вдячні за лікування нашої дитини,  дякуємо, що ви є!», – написали батьки Катрусі Калашнікової у книзі відгуків.

«Не знаємо, щоб ми робили без вас. Лікувати трирічну дитину ніхто у місті крім лікарів центру не відважився. Завдячуючи вашому професіоналізму тепер у нашій сім’ї позаду безсонні ночі, відчай та хвилювання за маленького Максимку», – читаємо запис, зроблений сім’єю Кузнєцових.

«Ні в одній з лікарень до мене, як матері дитини-інваліда так чуйно, як у центрі, ніхто не ставився. Ви – найкращі! Ми з сином Сашком вважаємо вас своїми близькими людьми. Низький материнський уклін усім медпрацівникам поліклініки», – значиться у відгуку сім’ї Філіпових.

Детальніша розповідь про Центр – у відеосюжеті

Лікарі Центру ведуть прийом у кабінетах №№ 21–23 (2-й поверх стоматполіклініки №7)

Контакти: (057) 725-07-93

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: [email protected]
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95