Наш медзаклад

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР – провідний медичний заклад стоматологічного профілю,  що розрахований на 345 відвідувань у зміну, надає стоматологічні послуги населенню  м. Харкова.

Поліклініка має:

  • вищу акредитаційну категорію (акредитаційний сертифікат МОЗ України від 14.06.2021 року серія МЗ № 001802);
  • ліцензію на медичну практику (ліцензія МОЗ України від 08.11.2018 року №2045);
  • ліцензію на роботу з наркотичними препаратами (ліцензія державної служби України з контролю за наркотиками на придбання, зберігання, перевезення, знищення, використання наркотичних засобів від 11.10.2018 рік код ЄДРПОУ 03293511 );
  • сертифікат ISO ДСТУ 150 9001: 2009 «Системи управління якістю. Вимоги» (150 9001:2008) стосовно надання послуг у сфері медичної практики та послуг, зареєстрований у Реєстрі ОС СМ ТОВ «Хмельницький центр сертифікації та метрології»7 квітня 2015 року за № М0.80057.11-2015.

Колектив поліклініки нараховує більше  110  медичних працівників, з них 80 лікарів та 30 працівників середнього медичного персоналу. Висока кваліфікація, відкритість до новацій, постійне фахове самовдосконалення, зацікавлене ставлення до пацієнтів, – саме ці критерії характерні для членів чисельного колективу медиків-стоматологів.

У колективі поліклініки працюють лікарі, які успішно займаються науковою діяльністю і мають науковий ступінь. 5 провідних фахівців нашого закладу є науково-педагогічними працівниками і вносять свій внесок у підготовку лікарів-стоматологів, передаючи їм  багаторічний досвід:

кандидати медичних наук:

  • Спірідонова Ксенія Юріївна, лікар-стоматолог-дитячий;
  • Хлистун Наталія Леонідівна, лікар-стоматолог-терапевт;

аспіранти кафедр та здобувачі, які працюють над кандидатськими дисертаціями:

  • Ярина Ігор Миколайович, лікар-стоматолог-ортопед.

Лікарі поліклініки постійно підвищують свій професійний рівень шляхом отримання другої вищої освіти. Престижні харківські виші у різний час закінчили:

  • Харківський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» за кваліфікацією «Магістр державного управління»: Ємченко Віра Ігорівна, заступник головного лікаря з медичної частини; Ярина Ігор Миколайович;
  • Харківський національний медичний університет (кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я) за спеціальністю «адміністративний менеджмент» за кваліфікацією «магістр»:  Логвинова Олена Валентинівна, головний лікар; Кульчицька Яна Іванівна, завідувач дитячим стоматологічним відділенням; Водолажська Яна Олександрівна, лікар-стоматолог-хірург; Курегян Тетяна Суренівна, лікар-стоматолог-терапевт.

Поліклініка укомплектована сучасним медичним обладнанням, що відповідає високим стандартам і дозволяє фахівцям застосовувати нові методи лікування. Тут створені необхідні умови, як для роботи лікарів, так і для перебування пацієнтів.

У колективі медзакладу започатковано багато традицій, які розвиваються, наповнюючись новим змістом. Одна з них – донорство, до якого залучені медпрацівники та співробітники. Щороку вони активно здають кров, вважаючи це своїм професійним і громадянським обов’язком.

Представники стоматологічної поліклініки № 7 –  зацікавлені учасники різнопланових заходів районного, міського, всеукраїнського та європейського масштабів, їх завжди відрізняє активна громадська позиція.

Неодноразово колектив медичного закладу та його кращі співробітники удостоювались високих нагород та відзнак.

КНП «Харківська міська стоматологічна поліклініка №7» ХМР є базою інтернатури по всіх профілях стоматології, базою практики студентів та лікарів-інтернів Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти та медичного коледжу.

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: [email protected]
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95