ГОСТЬОВА

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація стоматполіклініки №7 налаштована на відкритий діалог з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості обслуговування пацієнтів нашими лікарями та має пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.

Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.

 
 
 
 
 
 
 
2 записи
Оксана Оксана від Харьков написав 09 Січня 2018 року в 10:36
Неприятно удивлена, когда записав дочку к детскому стоматологу Токарь А.А., оказалось, что врач в отгуле и непонятно, как мы могли записаться. Некорректная работа вашего сайта! в таком случае! Какой смысл в такой записи через интернет, что всё равно это не соответствует действительности. Разочарована, при том что указан номер телефона, никто не предупредил. Уровень обслуживания оставляет желать лучшего, к сожалению. После такого отношения, навряд ли захочется прийти ещё раз.
Відповідь Адміністрації: med1
Уважаемая Оксана! Приношу Вам извинения за случившийся неприятный инцидент, причиной которого стал человеческий фактор. В целом онлайн-запись на врачебные приемы работает в штатном режиме и является удобным электронным сервисом, которым пользуются многие пациенты.
Готова обсудить с Вами вопросы предоставления медицинской стоматологической помощи Вашей дочери. Если сочтете необходимым, позвоните, пожалуйста, по телефону 050-512-62-39.

Вера Емченко, заместитель главного врача по медицинской части КУОЗ "ХГСП №7"
Анна Анна написав 14 Червня 2017 року в 00:33
Очень рада, что в нашей стоматологической поликлинике будет свой сайт! Уверена, что для нас - пациентов, это хороший дополнительный бонус. Ведь каждый, кто станет пользователем поликлинического веб-ресурса, будет экономить время и получать информацию, что называется, из первых рук! Желаю успешного завершения начатой работы!
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ганно, дякуємо Вам за добрі побажання!
Ми впевнені, що сайт дійсно стане надійним інформаційним джерелом про нашу медустанову. Зараз він доопрацьовується, але з часом у його рубриках з'явиться більше корисних та актуальних матеріалів. Більше того, можливість записуватися на лікарські прийоми онлайн, яка є у наших пацієнтів з введенням електронної реєстратури, буде реально сприяти поліпшенню якості наданих медичних послуг.
Адміністрація поліклініки

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: [email protected]
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95